Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Tumoba agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Tumoba agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "Tumoba agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Tumoba 3 rijige spruitenpleukker, Ďalšie vyorávače, príslušenstvo

   Tumoba 3 rijige spruitenpleukkerKonfigurácia pohonu: Self-propelled, Working width, rows: 75, Vyrobené v štáte: NL

   Ďalšie vyorávače, príslušenstvo

   Holandsko, Nieuwerkerk aan den Ijssel

   17 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Tumoba agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Tumoba agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Tumoba agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.