Počet inzerátov: 3

TimTec poľnohospodárske stroje

Prezrite si TimTec poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky TimTec poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • TimTec 4,5 M, Brány

  TimTec 4,5 MKonfigurácia pohonu: Trailed, Pracovná šírka: 450

  Brány

  Fínsko, Övermalax

  4 435 EUR
 • TimTec 5000, Brány

  TimTec 5000

  Brány

  Fínsko, Tampere, Konekeskus

  4 354 EUR
 • TimTec 6000, 2002, Brány

  TimTec 6000Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 600

  Brány
  2002
  Fínsko

  5 565 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii TimTec poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie TimTec poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie TimTec poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.