Počet inzerátov: 3

Suzue poľnohospodárske stroje

Prezrite si Suzue poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Suzue poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Suzue shanzlin wosvagen, 1982, Traktory

  Suzue shanzlin wosvagenTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Valce: 4 cyl., Výkon motora: 35, Prevodovka: 5seb + terep, Kabína: Bežná, Zdvihový objem motora: 1600, Rozmery predných pneumatík: 6-12, Rozmer zadných pneumatík: 8-18, Stav predných pneumatík: 90%, Stav zadných pneumatík: 80%, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Hrubá hmotnosť: 1450

  Traktory
  1982
  Maďarsko, nyirbátor

  4 895 EUR
 • Suzue M-1200, 2000, Traktory

  Suzue M-1200Typ traktora: Viničné traktory

  Traktory
  2000
  Španielsko, Málaga

  2 575 EUR
 • Suzue M-1200, 2000, Traktory

  Suzue M-1200Typ traktora: Viničné traktory, Druh náhonu: 2 WD

  Traktory
  2000
  Španielsko

  2 575 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Suzue poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Suzue poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Suzue poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.