Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Supertino agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Supertino agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Supertino agriculture"
inzeráty/stránka
 • Supertino DM 8, 2006, Miešačky krmív

  Supertino DM 8

  Miešačky krmív
  2006
  Nemecko

  2 200 EUR
 • Supertino SD8E, 2007, Drviče a rezače balíkov

  Supertino SD8EObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Drviče a rezače balíkov
  2007
  Francúzsko, TERMINIERS

  7 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Supertino agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Supertino agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Supertino agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.