Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Sulky-Burel agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sulky-Burel agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Sulky-Burel agriculture"
inzeráty/stránka
 • Sulky-Burel DTX 1504, 2005, Rozmetadlá priemyselných hnojív

  Sulky-Burel DTX 1504Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Konfigurácia pohonu: Trailed

  Rozmetadlá priemyselných hnojív
  2005
  Poľsko, Żalno 8

  913 EUR
 • Sulky-Burel Traimline CX, 2011, Mechanické sejačky

  Sulky-Burel Traimline CXKonfigurácia pohonu: Mounted, Posledná revízia: 2017, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Stav zadných pneumatík: -%, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 300, Transportné rozmery (DxŠxV): 3x2.3x1.7, Transportná hmotnosť: 600, Značka pneumatík: -, Vyrobené v štáte: FR

  Mechanické sejačky
  2011
  Francúzsko, 27150 Etrepagny

  3 000 EUR
 • Sulky-Burel SPI + VIBRO, 1997, Kombinátory

  Sulky-Burel SPI + VIBROObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Kombinátory
  1997
  Francúzsko, France - 57 (Moselle)

  3 500 EUR
 • Sulky-Burel DPA XL, 1996, Rozmetadlá priemyselných hnojív

  Sulky-Burel DPA XLObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: Nie

  Rozmetadlá priemyselných hnojív
  1996
  Francúzsko, TERMINIERS

  2 300 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sulky-Burel agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sulky-Burel agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sulky-Burel agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.