Počet inzerátov: 5

Stomil poľnohospodárske stroje

Prezrite si Stomil poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stomil poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Stomil 20.8R38 an 32, Kolesá

  Stomil 20.8R38 an 32

  Kolesá

  Nemecko, Demmin

  2 000 EUR
 • Stomil 12.4R36, Kolesá

  Stomil 12.4R36Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Kolesá

  Dánsko, Roskilde

  336 EUR
 • Stomil, Kolesá

  StomilObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Kolesá

  Dánsko, Høng

  336 EUR
 • Stomil Kormoran EKO Pro, Zdvojené kolesá

  Stomil Kormoran EKO Pro

  Zdvojené kolesá

  Estónsko, Tehnika 5, Tartu

  3 000 EUR
 • Stomil 14.9x28, Zdvojené kolesá

  Stomil 14.9x28Rozmer pneumatík: 14.9x28

  Zdvojené kolesá

  Švédsko

  678 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Stomil poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Stomil poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Stomil poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.