Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Stomil agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stomil agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Stomil agriculture"
inzeráty/stránka
 • Stomil, Kolesá

  StomilObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Kolesá

  Dánsko, Høng

  336 EUR
 • Stomil 14.9x28, Zdvojené kolesá

  Stomil 14.9x28Rozmer pneumatík: 14.9x28

  Zdvojené kolesá

  Švédsko

  674 EUR
 • Stomil 12.4R36, Kolesá

  Stomil 12.4R36Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Kolesá

  Dánsko, Roskilde

  336 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Stomil agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Stomil agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Stomil agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.