Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Steiger agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Steiger agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Steiger agriculture"
inzeráty/stránka
 • Steiger Panther ST360, 1985, Traktory

  Steiger Panther ST360Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  1985
  Rumunsko

  25 000 EUR
 • Steiger SM325, 1985, Traktory

  Steiger SM325Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  1985 7474 h
  Spojené štáty, Rapid City, SD

  14 956 EUR
 • Steiger PANTHER III ST325, Traktory

  Steiger PANTHER III ST325Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 4 WD, Výkon motora: 325, Hrubá hmotnosť: 14097.7

  Traktory
  7100 h
  Spojené štáty, Winner, South Dakota

  26 640 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Steiger agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Steiger agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Steiger agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.