Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Stehr poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Stehr poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stehr poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Stehr SVR 60, Ďalšie poľnohospodárske stroje

   Stehr SVR 60

   Ďalšie poľnohospodárske stroje

   Dánsko, Slagelse

   Ponúknite cenu
  • Stehr SVR 25, Ďalšie poľnohospodárske stroje

   Stehr SVR 25

   Ďalšie poľnohospodárske stroje

   Dánsko, Slagelse

   Ponúknite cenu
  • Stehr, 2005, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

   Stehr

   Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo
   2005
   Rumunsko

   20 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Stehr poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Stehr poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Stehr poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.