Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Stehr agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stehr agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Stehr agriculture"
inzeráty/stránka
 • Stehr, 2005, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Stehr

  Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo
  2005
  Rumunsko

  20 000 EUR
 • Stehr SVR 60, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Stehr SVR 60

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko, Slagelse

  Ponúknite cenu
 • Stehr SVR 25, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Stehr SVR 25

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko, Slagelse

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Stehr agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Stehr agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Stehr agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.