Počet inzerátov: 3

Stama poľnohospodárske stroje

Prezrite si Stama poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stama poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Stama Løvsuger Hydraulisk bundklap, 2015, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Stama Løvsuger Hydraulisk bundklapObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2015
  Dánsko, Holstebro

  5 237 EUR
 • Stama 125cm Sneskraber., Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Stama 125cm Sneskraber.Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Dánsko, Spøttrup

  389 EUR
 • Stama 125cm Sneskraber., Ďalšie cestné a snežné stroje

  Stama 125cm Sneskraber.Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 125

  Ďalšie cestné a snežné stroje

  Dánsko

  779 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Stama poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Stama poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Stama poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.