Počet inzerátov: 4

Sovema poľnohospodárske stroje

Prezrite si Sovema poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sovema poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Sovema 180CM, Rotačné brány a pôdne frézy

  Sovema 180CM

  Rotačné brány a pôdne frézy

  Belgicko

  Ponúknite cenu
 • Sovema TDF HD200, 2006, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Sovema TDF HD200

  Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo
  2006
  Nórsko, Sømna

  3 325 EUR
 • Sovema FM120 FLAIL MOWER, Mulčovače

  Sovema FM120 FLAIL MOWERKonfigurácia pohonu: Mounted

  Mulčovače

  Spojené kráľovstvo

  1 415 EUR
 • Sovema VFI220, 2016, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Sovema VFI220

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo
  2016
  Nórsko, Storsteinnes

  3 325 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sovema poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sovema poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sovema poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.