Počet inzerátov: 2

Soukkio poľnohospodárske stroje

Prezrite si Soukkio poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Soukkio poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Soukkio perhosaura 320, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Soukkio perhosaura 320Pracovná šírka: 320

  Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Fínsko, Lapua

  3 387 EUR
 • Soukkio 3400, 2012, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Soukkio 3400Konfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 3400

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2012
  Fínsko, Lohja

  6 452 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Soukkio poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Soukkio poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Soukkio poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.