Počet inzerátov: 3

Sonnys poľnohospodárske stroje

Prezrite si Sonnys poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sonnys poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Sonnys 5,6,7 tons, Vyklápacie prívesy

  Sonnys 5,6,7 tons

  Vyklápacie prívesy

  Švédsko

  209 EUR
 • Sonnys 36 S, Brány

  Sonnys 36 SKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Brány

  Švédsko, SOLLEBRUNN

  626 EUR
 • Sonnys, 1990, Kultivátory

  SonnysStav predných pneumatík: HarvesterDriveConfiguration%, : InspectionGrade, : RearTyreCondition

  Kultivátory
  1990
  Švédsko, Vara

  1 043 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sonnys poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sonnys poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sonnys poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.