Počet inzerátov: 4

Someca poľnohospodárske stroje

Prezrite si Someca poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Someca poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Someca M11, 1995, Lisy na hranaté balíky

  Someca M11Pracovná šírka: 140

  Lisy na hranaté balíky
  1995
  Francúzsko

  900 EUR
 • Someca PRESSE MOYENNE DENSITE M14, 1970, Lisy na okrúhle balíky

  Someca PRESSE MOYENNE DENSITE M14Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav zadných pneumatík: Accessories%

  Lisy na okrúhle balíky
  1970
  Francúzsko, FRANCE

  1 600 EUR
 • Someca CUEILLEUR 478, 1980, Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom

  Someca CUEILLEUR 478Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom
  1980
  Francúzsko, FRANCE

  Ponúknite cenu
 • Someca 940, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Someca 940

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Francúzsko, POITIERS

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Someca poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Someca poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Someca poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.