Počet inzerátov: 1

Sokoro poľnohospodárske stroje

Prezrite si Sokoro poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sokoro poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Sokoro Komondor 440, 2007, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Sokoro Komondor 440Posledná revízia: 2016, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 440, Working width, rows: 440, Transportná hmotnosť: 5210, Vyrobené v štáte: HU

  Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo
  2007
  Slovenská republika, Slovensko

  8 700 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sokoro poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sokoro poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sokoro poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.