Počet inzerátov: 7

Sisu poľnohospodárske stroje

Prezrite si Sisu poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sisu poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Sisu vfres 2,2m, Snehové frézy

  Sisu vfres 2,2m

  Snehové frézy

  Nórsko, Vikersund
  24h

  1 039 EUR
 • Sisu 16TN KOUKKULAVAVAUNU, Vyklápacie prívesy

  Sisu 16TN KOUKKULAVAVAUNU

  Vyklápacie prívesy

  Fínsko, Turku, Konekeskus

  10 483 EUR
 • Sisu Turvekärry, Ďalšie prívesy

  Sisu TurvekärryMaximálny objem nákladu: 5e+007

  Ďalšie prívesy

  Fínsko

  10 500 EUR
 • 4 000 EUR
 • Sisu Pressukapelli, 2015, Vyklápacie prívesy

  Sisu PressukapelliObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 6.4x2.48x2.7, Vyrobené v štáte: FI, Maximálny objem nákladu: 2.1e+007

  Vyklápacie prívesy
  2015
  Fínsko, Tulossa Loimaa

  12 090 EUR
 • Sisu Takakuormaaja, 1994, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Sisu TakakuormaajaObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo
  1994
  Fínsko, Pori

  685 EUR
 • Sisu snøfres S-220 snøfres, 2011, Snehové frézy

  Sisu snøfres S-220 snøfres

  Snehové frézy
  2011
  Nórsko, Ålgård

  4 676 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sisu poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sisu poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sisu poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.