Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Sine agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sine agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Sine agriculture"
inzeráty/stránka
 • Sine 9000, 2015, Mechanické sejačky

  Sine 9000Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 900, Vyrobené v štáte: EE

  Mechanické sejačky
  2015
  Fínsko, sievi

  9 000 EUR
 • Sine 3000 rikkaäes kylvökoneella, 2015, Mechanické sejačky

  Sine 3000 rikkaäes kylvökoneellaKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 300, Transportná hmotnosť: 250, Vyrobené v štáte: EE

  Mechanické sejačky
  2015
  Fínsko, sievi

  3 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sine agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sine agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sine agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.