Počet inzerátov: 2

SH poľnohospodárske stroje

Prezrite si SH poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky SH poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • SH 400, 2017, Zavlažovacie systémy

  SH 400Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Zavlažovacie systémy
  2017
  Nemecko, -

  1 890 EUR
 • SH Ballenzange Typ Master, 2013, Príslušenstvo pre čelné nakladače

  SH Ballenzange Typ Master

  Príslušenstvo pre čelné nakladače
  2013
  Nemecko

  990 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii SH poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie SH poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie SH poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.