Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Semeato agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Semeato agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Semeato agriculture"
inzeráty/stránka
 • Semeato TD Tronic 300 suorakylvökone, 2014, Kombinované sejačky

  Semeato TD Tronic 300 suorakylvökoneKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 300

  Kombinované sejačky
  2014
  Fínsko, Tuusula

  43 100 EUR
 • Semeato TDNG 300, 2008, Presné sejačky

  Semeato TDNG 300Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 300, Transportná hmotnosť: 3950, Vyrobené v štáte: BR

  Presné sejačky
  2008
  Španielsko, Lerma

  30 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Semeato agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Semeato agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Semeato agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.