Počet inzerátov: 4

Schmitz poľnohospodárske stroje

Prezrite si Schmitz poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Schmitz poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Schmitz Gothar AFW 1, 2005, Ďalšie prívesy

  Schmitz Gothar AFW 1Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie prívesy
  2005
  Nemecko, 27793 Wildeshausen

  6 052 EUR
 • Schmitz ANHÄNGER, 1993, Ďalšie prívesy

  Schmitz ANHÄNGER

  Ďalšie prívesy
  1993
  Nemecko

  Ponúknite cenu
 • Schmitz AWF, 2008, Obilné návesy

  Schmitz AWFHrubá hmotnosť: 24000

  Obilné návesy
  2008
  Maďarsko

  20 646 EUR
 • Schmitz S 01, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Schmitz S01Pracovná šírka: Nie

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Litva, Šiauliai

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Schmitz poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Schmitz poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Schmitz poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.