Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Scanlift agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Scanlift agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "Scanlift agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Scanlift MPSL16, 2016, Traktory

   Scanlift MPSL16Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Výkon motora: 50, Zdvihový objem motora: 3200, Rozmery predných pneumatík: 20 5/70*16 , Rozmer zadných pneumatík: 20 5/70*16 , Ďalšie príslušenstvo: Prepínanie dopredu-dozadu bez spojky

   Traktory
   2016
   Nórsko, Skui

   16 220 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Scanlift agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Scanlift agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Scanlift agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.