Počet inzerátov: 4

Saxonia poľnohospodárske stroje

Prezrite si Saxonia poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Saxonia poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Saxonia A 200 COMPACT, Mechanické sejačky

  Saxonia A 200 COMPACTKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Mechanické sejačky

  Nemecko, 25578 Daegeling

  590 EUR
 • Saxonia SEMOIR EN LIGNE A 201, 1988, Mechanické sejačky

  Saxonia SEMOIR EN LIGNE A 201Stav predných pneumatík: InspectionGrade%, : RearTyreCondition

  Mechanické sejačky
  1988
  Francúzsko, FRANCE

  500 EUR
 • Saxonia A200, Iné sejacie stroje a ich príslušenstvo

  Saxonia A200

  Iné sejacie stroje a ich príslušenstvo

  Holandsko, Valthermond, Nederland

  1 000 EUR
 • Saxonia A 201, 1998, Mechanické sejačky

  Saxonia A 201Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 300

  Mechanické sejačky
  1998
  Holandsko, -

  1 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Saxonia poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Saxonia poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Saxonia poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.