Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Satex agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Satex agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Satex agriculture"
inzeráty/stránka
 • Satex Master Seed 300 Grubber, 2015, Kultivátory

  Satex Master Seed 300 GrubberKonfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 300, Vyrobené v štáte: RS

  Kultivátory
  2015
  Maďarsko, Kaposújlak

  4 933 EUR
 • Satex RS-500 kombinátor, 2015, Kombinátory

  Satex RS-500 kombinátorKonfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 500, Vyrobené v štáte: RS

  Kombinátory
  2015
  Maďarsko, Kaposújlak

  4 010 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Satex agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Satex agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Satex agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.