Počet inzerátov: 1

Sanderson poľnohospodárske stroje

Prezrite si Sanderson poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sanderson poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Sanderson GX525, 1996, Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo

  Sanderson GX525Zdvíhacia kapacita: 4x2

  Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo
  1996 6729 h
  Spojené kráľovstvo

  7 841 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sanderson poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sanderson poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sanderson poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.