Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Salo agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Salo agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  1 Výsledkov hľadania v "Salo agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Salo hiekoitin 150, 1917, Posýpače soli a piesku

   Salo hiekoitin 150Konfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 150, Vyrobené v štáte: FI

   Posýpače soli a piesku
   1917
   Fínsko, Savonlinna
   7d

   700 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Salo agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Salo agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Salo agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.