Počet inzerátov: 2

SAC poľnohospodárske stroje

Prezrite si SAC poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky SAC poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • SAC 2x 10 Fischgräte, 2003, Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka

  SAC 2x 10 Fischgräte

  Zariadenia na chladenie a skladovanie mlieka
  2003
  Nemecko, 2070

  10 800 EUR
 • SAC Komplet malkestald, 2001, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  SAC Komplet malkestaldObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu
  2001
  Dánsko, Egtved

  10 748 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii SAC poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie SAC poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie SAC poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.