Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Sävsjö poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Sävsjö poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sävsjö poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Sävsjö 20,8R38, 1999, Zdvojené kolesá

   Sävsjö 20,8R38Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Zdvojené kolesá
   1999
   Švédsko, Mörarp *
   7d

   2 542 EUR
  • Sävsjö 18.4-38, Zdvojené kolesá

   Sävsjö 18.4-38Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Zdvojené kolesá

   Švédsko, Växjö

   1 830 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sävsjö poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sävsjö poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sävsjö poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.