Počet inzerátov: 2

Sävsjö poľnohospodárske stroje

Prezrite si Sävsjö poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sävsjö poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Sävsjö 18.4-38, Zdvojené kolesá

  Sävsjö 18.4-38Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Zdvojené kolesá

  Švédsko, Växjö

  1 884 EUR
 • Sävsjö KOMPLETT FRAM OCH BAK 28TUM 38TUM, 2004, Zdvojené kolesá

  Sävsjö KOMPLETT FRAM OCH BAK 28TUM 38TUMObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Zdvojené kolesá
  2004
  Švédsko, Visby *

  3 925 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sävsjö poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sävsjö poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sävsjö poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.