Počet inzerátov: 4

Rome poľnohospodárske stroje

Prezrite si Rome poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rome poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Rome TRCH20-32, Tanierové brány

  Rome TRCH20-32

  Tanierové brány

  Spojené štáty, Bellevue, Iowa

  12 455 EUR
 • Rome TCW24, Tanierové brány

  Rome TCW24-24Pracovná šírka: 274

  Tanierové brány

  Spojené štáty, Bellevue, Iowa

  9 019 EUR
 • Rome TAW20, Tanierové brány

  Rome TAW20

  Tanierové brány

  Spojené štáty, Saint Paul, Minnesota

  12 455 EUR
 • Rome TAW20S, Tanierové brány

  Rome TAW20S

  Tanierové brány

  Spojené štáty, Saint Paul, Minnesota

  16 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Rome poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Rome poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Rome poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.