Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Rohr poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Rohr poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rohr poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Rohr 8T HÄNGER, Ďalšie prívesy

   Rohr 8T HÄNGER

   Ďalšie prívesy

   Nemecko, Giebelstadt
   7d

   4 790 EUR
  • Rohr 6 mtr., Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

   Rohr 6 mtr.Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

   Nemecko, 48480 Spelle

   1 520 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Rohr poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Rohr poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Rohr poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.