Počet inzerátov: 4

Roger poľnohospodárske stroje

Prezrite si Roger poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Roger poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Roger 4M, 2001, Mechanické sejačky

  Roger 4MObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Mechanické sejačky
  2001
  Francúzsko

  3 000 EUR
 • Roger seed tank, Iné sejacie stroje a ich príslušenstvo

  Roger seed tankPracovná šírka: Nie

  Iné sejacie stroje a ich príslušenstvo

  Spojené kráľovstvo

  Ponúknite cenu
 • Roger Maxidrill, 2004, Mechanické sejačky

  Roger MaxidrillStav predných pneumatík: RearTyreCondition%

  Mechanické sejačky
  2004
  Francúzsko, MORMANT

  13 000 EUR
 • Roger SEM, 1996, Mechanické sejačky

  Roger SEM

  Mechanické sejačky
  1996
  Francúzsko

  1 200 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Roger poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Roger poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Roger poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.