Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Roger agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Roger agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Roger agriculture"
inzeráty/stránka
 • Roger 4M, 2001, Mechanické sejačky

  Roger 4MObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Mechanické sejačky
  2001
  Francúzsko

  3 000 EUR
 • Roger Compact Trameline, 1995, Mechanické sejačky

  Roger Compact TramelineObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: Nie

  Mechanické sejačky
  1995
  Francúzsko, TERMINIERS

  2 300 EUR
 • Roger SEM, 1996, Mechanické sejačky

  Roger SEM

  Mechanické sejačky
  1996
  Francúzsko

  1 200 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Roger agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Roger agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Roger agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.