Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  ROC poľnohospodárske stroje

  Prezrite si ROC poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky ROC poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • ROC RT 730, 2017, Riadkovače

   ROC RT 730Pracovná šírka: 730, V záruke: 1 vuosi

   Riadkovače
   2017
   Fínsko

   69 500 EUR
  • ROC Rt 1000, Riadkovače

   ROC Rt 1000Pracovná šírka: 1000

   Riadkovače

   Fínsko, Sievi

   Ponúknite cenu
  • ROC RT 950, 2007, Riadkovače

   ROC RT 950Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 9500

   Riadkovače
   2007
   Fínsko, IISALMI

   33 900 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii ROC poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie ROC poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie ROC poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.