Počet inzerátov: 2

Rivakka poľnohospodárske stroje

Prezrite si Rivakka poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rivakka poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Rivakka Greenmaker G7, 2011, Mlyny

  Rivakka Greenmaker G7Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Transportná hmotnosť: 1100, Transportné rozmery (DxŠxV): 3x3, Vyrobené v štáte: FI

  Mlyny
  2011
  Fínsko, Lappeenranta

  12 016 EUR
 • Rivakka Greenmaker G7, Mlyny

  Rivakka Greenmaker G7Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Vyrobené v štáte: FI

  Mlyny

  Fínsko, Kuopio

  6 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Rivakka poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Rivakka poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Rivakka poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.