Počet inzerátov: 2

Red Roo poľnohospodárske stroje

Prezrite si Red Roo poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Red Roo poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Red Roo Cut 3.50 meter 3,5m, 2010, Žacie stroje

  Red Roo Cut 3.50 meter 3,5mObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Pracovná šírka: 350

  Žacie stroje
  2010
  Dánsko, Egtved

  2 017 EUR
 • Red Roo Cut 180, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Red Roo Cut 180

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko

  1 345 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Red Roo poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Red Roo poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Red Roo poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.