Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Rasco agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rasco agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Rasco agriculture"
inzeráty/stránka
 • Rasco SPT 3.0, 2007, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Rasco SPT 3.0

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2007
  Nemecko

  4 202 EUR
 • Rasco Trac 3.0, 2010, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Rasco Trac 3.0

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2010
  Nemecko

  5 798 EUR
 • Rasco NEW truck 4x4+ spreader + snow plough + tipper box, 2012, Ďalšie cestné a snežné stroje

  Rasco NEW truck 4x4+ spreader + snow plough + tipper boxKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie cestné a snežné stroje
  2012
  Lotyšsko

  Ponúknite cenu
 • Rasco TRAC 3.0, 2014, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Rasco TRAC 3.0Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Transportná hmotnosť: 730, Pracovná šírka: 300

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2014
  Fínsko, Laukaa

  7 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Rasco agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Rasco agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Rasco agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.