Výsledky vyhľadávania

Prezrite si PS agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky PS agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "PS agriculture"
inzeráty/stránka
 • PS 800 M 1, Rozmetadlá priemyselných hnojív

  PS 800 M 1Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Konfigurácia pohonu: Trailed

  Rozmetadlá priemyselných hnojív

  Nemecko, 29690 Schwarmstedt

  3 529 EUR
 • PS Veggmikser, 2017, Rozmetadlá maštaľného hnoja

  PS Veggmikser

  Rozmetadlá maštaľného hnoja
  2017
  Nórsko, Vinstra

  1 892 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii PS agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie PS agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie PS agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.