Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Propax agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Propax agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
1 Výsledkov hľadania v "Propax agriculture"
inzeráty/stránka
 • Propax Ecoline Özdöken Ecoline 300 Suorakylvö, 2016, Kombinované sejačky

  Propax Ecoline Özdöken Ecoline 300 SuorakylvöKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Stav zadných pneumatík: 100%, Servisná knižka: Áno, Pracovná šírka: 300, V záruke: 1 vuosi

  Kombinované sejačky
  2016
  Fínsko, Loimaa

  15 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Propax agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Propax agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Propax agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.