Počet inzerátov: 2

Posch poľnohospodárske stroje

Prezrite si Posch poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Posch poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Posch Spaltfix S 350 Hatz Diesel Anhänger 3.5t, 2012, Ďalšie vyorávače, príslušenstvo

  Posch Spaltfix S 350 Hatz Diesel Anhänger 3.5tPosledná revízia: 2017-06, Výkon motora: 31

  Ďalšie vyorávače, príslušenstvo
  2012 980 h
  Nemecko

  26 500 EUR
 • Posch -, 2006, Traktory

  Posch -Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  2006
  Dánsko, Sjørup Traktor A/S tel. +45 97548300 - Kun eksport - Only for wholesale/export

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Posch poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Posch poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Posch poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.