Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Porsche agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Porsche agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  2 Výsledkov hľadania v "Porsche agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Porsche Junior, 1958, Traktory

   Porsche JuniorTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 15

   Traktory
   1958
   Chorvátsko, Koprivnica

   5 500 EUR
  • Porsche Standard, 1959, Traktory

   Porsche StandardTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Valce: 2 cyl., Výkon motora: 25

   Traktory
   1959
   Chorvátsko, Koprivnica

   5 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Porsche agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Porsche agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Porsche agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.