Počet inzerátov: 3

Perard poľnohospodárske stroje

Prezrite si Perard poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Perard poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Perard Optium CE150L, 2012, Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Perard Optium CE150LPosledná revízia: 19.10.2016, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 0, Transportné rozmery (DxŠxV): 5 9 x 2 x 2 45 , Maximálny objem nákladu: 1.5e+007, Vyrobené v štáte: FR, Ďalšie informácie: Korba Hydraulicky ovládaný zadný štít s reguláciou dverí Odpružený záves klasický staviteľný Pohon vývodovým hriadeľom trakt

  Rozmetadlá maštaľného hnoja
  2012
  Slovenská republika, Hadovská cesta 6, 945 01 Komárno, Slovensko

  36 000 EUR
 • Perard SPVSTD450, 2005, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Perard SPVSTD450Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2005
  Francúzsko

  10 000 EUR
 • Perard COUPE AVANCEE, 2008, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Perard COUPE AVANCEE

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2008
  Francúzsko

  7 200 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Perard poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Perard poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Perard poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.