Počet inzerátov: 2

Paus poľnohospodárske stroje

Prezrite si Paus poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Paus poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Paus TL 8.7, 2017, Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo

  Paus TL 8.7Zdvíhacia kapacita: 4350, Hrubá hmotnosť: 6850, Výška zdvihu: 587.5, Motor: Deutz, Výkon motora: 100, Zdvihový objem motora: 3600, Maximálna rýchlosť: 40

  Teleskopické nakladače pre poľnohospodárstvo
  2017
  Dánsko, Løgstrup

  Ponúknite cenu
 • Paus TL8.7 og TSL 8.7, 2015, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Paus TL8.7 og TSL 8.7Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo
  2015
  Nórsko, Lillestrøm

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Paus poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Paus poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Paus poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.