Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Patruuna agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Patruuna agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Patruuna agriculture"
inzeráty/stránka
 • Patruuna 400, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Patruuna 400

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Fínsko, Lapua

  4 435 EUR
 • Patruuna SONTAKONES, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Patruuna SONTAKONES

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Fínsko, ILMAJOKI

  600 EUR
 • Patruuna Paalikoura, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Patruuna Paalikoura

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Fínsko, Lahti

  1 210 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Patruuna agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Patruuna agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Patruuna agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.