Počet inzerátov: 2

Parma poľnohospodárske stroje

Prezrite si Parma poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Parma poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Parma 2966 Sugar Beet Harvestor, 1987, Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom

  Parma 2966 Sugar Beet HarvestorObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom
  1987
  Spojené štáty, Prineville, OR

  4 723 EUR
 • Parma 144 Sugar Beet Topper, 1997, Kombajny

  Parma 144 Sugar Beet TopperObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: Nie, Výkon motora:

  Kombajny
  1997
  Spojené štáty, Prineville, OR

  3 349 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Parma poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Parma poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Parma poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.