Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Parma agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Parma agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Parma agriculture"
inzeráty/stránka
 • Parma 2966 Sugar Beet Harvestor, 1987, Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom

  Parma 2966 Sugar Beet HarvestorObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom
  1987
  Spojené štáty, Prineville, OR

  5 141 EUR
 • Parma 144 Sugar Beet Topper, 1997, Kombajny

  Parma 144 Sugar Beet TopperObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: Nie, Výkon motora:

  Kombajny
  1997
  Spojené štáty, Prineville, OR

  3 646 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Parma agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Parma agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Parma agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.