Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Palmu agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Palmu agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
4 Výsledkov hľadania v "Palmu agriculture"
inzeráty/stránka
 • Palmu 12M3, Aplikačné cisterny

  Palmu 12M3

  Aplikačné cisterny

  Fínsko, Nivala, myymälä

  5 403 EUR
 • Palmu 17m3 lietevaunu pumppukuormaimella, 2007, Aplikačné cisterny

  Palmu 17m3 lietevaunu pumppukuormaimella

  Aplikačné cisterny
  2007
  Fínsko

  15 968 EUR
 • Palmu 10m3, Aplikačné cisterny

  Palmu 10m3

  Aplikačné cisterny

  Fínsko, Ilmajoki, Eepee AGRI

  9 500 EUR
 • Palmu 12 m3, 1998, Aplikačné cisterny

  Palmu 12 m3Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Maximálny objem nákladu: 1.2e+007, Vyrobené v štáte: FI

  Aplikačné cisterny
  1998
  Fínsko, Marttila

  7 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Palmu agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Palmu agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Palmu agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.