Počet inzerátov: 3

Palax poľnohospodárske stroje

Prezrite si Palax poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Palax poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Palax KS-35 VEDMASKIN, 2010, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Palax KS-35 VEDMASKINKonfigurácia pohonu: Trailed, Transportná hmotnosť: 740, Vyrobené v štáte: SE

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2010
  Švédsko, SOLLEBRUNN

  7 822 EUR
 • Palax 600, Zariadenie na vykladanie sila

  Palax 600Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Zariadenie na vykladanie sila

  Fínsko, kuopio

  525 EUR
 • Palax 55, 2014, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Palax 55Výkon motora: 5.5, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Transportná hmotnosť: 170, Vyrobené v štáte: FI

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2014 30 h
  Fínsko, Turku

  2 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Palax poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Palax poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Palax poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.