Počet inzerátov: 5

Oxsa poľnohospodárske stroje

Prezrite si Oxsa poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Oxsa poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Oxsa 285 Snow, 2015, Snehové frézy

  Oxsa 285 Snow

  Snehové frézy
  2015
  Fínsko, Joensuu

  Ponúknite cenu
 • Oxsa SNOW 250, Snehové frézy

  Oxsa SNOW 250Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 250

  Snehové frézy

  Fínsko, MIKKELI

  6 121 EUR
 • Oxsa Snow 250 Lumilinko, Snehové frézy

  Oxsa Snow 250 LumilinkoKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 250, Vyrobené v štáte: FI

  Snehové frézy

  Fínsko, Lahti

  5 242 EUR
 • Oxsa SNOW 250, 2013, Snehové frézy

  Oxsa SNOW 250

  Snehové frézy
  2013
  Fínsko, Iisalmi, myymälä

  3 951 EUR
 • Oxsa 6, Ďalšie prívesy

  Oxsa 6Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie prívesy

  Fínsko

  5 081 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Oxsa poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Oxsa poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Oxsa poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.