Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Oxsa agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Oxsa agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
5 Výsledkov hľadania v "Oxsa agriculture"
inzeráty/stránka
 • Oxsa SNOW 250, Snehové frézy

  Oxsa SNOW 250Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 250

  Snehové frézy

  Fínsko, MIKKELI

  6 121 EUR
 • Oxsa 6, Ďalšie prívesy

  Oxsa 6Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie prívesy

  Fínsko

  5 081 EUR
 • Oxsa 285 Snow, 2015, Snehové frézy

  Oxsa 285 Snow

  Snehové frézy
  2015
  Fínsko, Joensuu

  Ponúknite cenu
 • Oxsa SNOW 250, 2013, Snehové frézy

  Oxsa SNOW 250

  Snehové frézy
  2013
  Fínsko, Iisalmi, myymälä

  3 951 EUR
 • Oxsa Snow 250 Lumilinko, Snehové frézy

  Oxsa Snow 250 LumilinkoKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 250, Vyrobené v štáte: FI

  Snehové frézy

  Fínsko, Lahti

  5 242 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Oxsa agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Oxsa agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Oxsa agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.