Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Oxsa poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Oxsa poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Oxsa poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Oxsa 230EVO, 2016, Snehové frézy

   Oxsa 230EVO

   Snehové frézy
   2016
   Fínsko, Kouvola, Konekeskus

   2 975 EUR
  • Oxsa SNOW 250, Snehové frézy

   Oxsa SNOW 250Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 250

   Snehové frézy

   Fínsko, MIKKELI

   6 121 EUR
  • Oxsa 6, Ďalšie prívesy

   Oxsa 6Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Ďalšie prívesy

   Fínsko

   5 081 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Oxsa poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Oxsa poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Oxsa poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.