Počet inzerátov: 2

Ostler poľnohospodárske stroje

Prezrite si Ostler poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Ostler poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Ostler K260, 2017, Viacúčelové nakladače

  Ostler K260Zdvíhacia kapacita: 1500, Výška zdvihu: 330, Zámok hydraulického príslušenstva: Áno, Transportné rozmery (DxŠxV): 2.6 x 1.24 x 2, Vyrobené v štáte: DE

  Viacúčelové nakladače
  2017
  Holandsko

  Ponúknite cenu
 • Ostler K3, 2017, Viacúčelové nakladače

  Ostler K3Zdvíhacia kapacita: 1500, Výška zdvihu: 330, Transportná hmotnosť: 2500, Vyrobené v štáte: DE

  Viacúčelové nakladače
  2017
  Holandsko, achterveld

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Ostler poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Ostler poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Ostler poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.