Počet inzerátov: 3

Omas poľnohospodárske stroje

Prezrite si Omas poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Omas poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Omas Flytgödseltunna, Aplikačné cisterny

  Omas FlytgödseltunnaMaximálny objem nákladu: 1e+007

  Aplikačné cisterny

  Švédsko, Falkenberg

  13 483 EUR
 • Omas SJÄLVLASTANDE BALVAGN, 1981, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Omas SJÄLVLASTANDE BALVAGNStav zadných pneumatík: TransportDimensions%

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo
  1981
  Švédsko, Kvänum

  Ponúknite cenu
 • Omas 80, Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Omas 80

  Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Švédsko, HALMSTAD

  9 929 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Omas poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Omas poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Omas poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.