Počet inzerátov: 2

OM poľnohospodárske stroje

Prezrite si OM poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky OM poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • OM 250, 2006, Mulčovače

  OM 250

  Mulčovače
  2006
  Nemecko

  2 899 EUR
 • OM ST4 csávázó, 2017, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  OM ST4 csávázóTransportná hmotnosť: 160

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2017
  Maďarsko, Szeged

  4 879 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii OM poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie OM poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie OM poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.