Počet inzerátov: 4

Oliver poľnohospodárske stroje

Prezrite si Oliver poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Oliver poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Oliver 682 2WD, Traktory

  Oliver 682 2WDTyp traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory

  Holandsko, Smilde
  24h

  1 850 EUR
 • Oliver 3 Bottom Plow, Konvenčné pluhy

  Oliver 3 Bottom Plow

  Konvenčné pluhy

  Spojené štáty, Lexington, NC

  386 EUR
 • Oliver SUPER 55, 1957, Traktory

  Oliver SUPER 55Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 36, Hrubá hmotnosť: 1542.21

  Traktory
  1957 1270 h
  Spojené štáty, Berryville, Arkansas

  2 576 EUR
 • Oliver 100, 1980, Kombajny

  Oliver 100Servisná knižka: Áno

  Kombajny
  1980
  Portugalsko

  4 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Oliver poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Oliver poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Oliver poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.