Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Nuffield poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Nuffield poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Nuffield poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Nuffield Universal 3, 1958, Traktory

   Nuffield Universal 3Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD

   Traktory
   1958
   Dánsko, Aabenraa

   672 EUR
  • Nuffield 10/60, 1964, Traktory

   Nuffield 10/60Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 2 WD, Výkon motora: 60

   Traktory
   1964
   Lotyšsko, Jaunrauna

   1 901 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Nuffield poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Nuffield poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Nuffield poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.