Počet inzerátov: 3

Nimos poľnohospodárske stroje

Prezrite si Nimos poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Nimos poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Nimos Micro trac, 2007, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Nimos Micro tracObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2007
  Dánsko, Havdrup

  3 765 EUR
 • Nimos DM-TRAC 204, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Nimos DM-TRAC 204

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Dánsko, Middelfart

  Ponúknite cenu
 • Nimos DM TRAC 406, 2005, Traktory

  Nimos DM TRAC 406Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  2005
  Dánsko

  9 278 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Nimos poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Nimos poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Nimos poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.